Skibus na Hochficht

15.01.2013 12:34

 

skibus-na-hochfichtVyzkoušejte skibus na Hochficht. Lyžování a cestování s maximálním pohodlím

Pohodlnou dopravou skibusem až pod sjezdovky skiareálu Hochficht. Lyžování se skibusem využívá stále více lidí, přidejte se i Vy!

 

K pořádnému lyžování patří i nějaký ten panák či pivko s přáteli. Neřešte už žádné starosti s cestováním, alkoholem či únavou po celodenním lyžování a nastupte do skibusu na Hochficht.

 

Skibusem na Hochficht se svezou ubytovaní turisté i běžní občané

Skibusem na Hochficht se mohou svézt i běžní občané na trase a využít mohou dvě linky. První z Frymburku přes Lipno nad Vltavou a Přední Výtoň a druhou z Černé v Pošumaví přes Horní Planou a Novou Pec. V případě vyššího zájmu provozovatelé skibusu, spol. RAMVEJ BUS a K.B.A. TOUR, zajistí vyšší počet vozů. Cesta na Hochficht trvá dle místa nástupu a stavu vozovky od 30 do 60 minut.

skibus-hochficht-pohodlna-sedadla cestujici-nastupuji-do-skibusu-na-hochficht

Pohodlí cestujících na Hochficht na prvním místě

Skibusem na Hochficht nepojedete v žádné vyježděné „herce". Jedná se o velmi komfortní zájezdové autobusy s televizí na každém sedadle a možností občerstvení, aby hosté měli během cesty i přes den maximální pohodlí. Během dne si můžete ve skibusu zdřímnout nebo si za české koruny u řidiče zakoupit nápoje a občerstvení.

Místo ve skibusu je potřeba objednat telefonicky u p. Emila Horvátha (602 165 335) alespoň den předem, kde také obdržíte informace o časech a místech odjezdu či cenách.

Linka č.1: Černá v Pošumaví – Jenišov – Horní Planá – Nová Pec – Zadní Zvonková – Hochficht

Linka č:2: Frymburk – Lipno nad Vltavou – Přední Výtoň - Hochficht

Přejeme Vám pohodlné cestování a lyžování na Hochfichtu!